CELKOVÉ VÝSLEDKY

Kategorie Muži - 61 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubFinishZtrátaMin/kmKm/h
113TomášRybář1981LOKAL BLOK5:52:425:4710.4
2103JanĎuk1981Triatlon klub Příbram6:06:440:14:026:0110.0
3172MartinJiskraX Team Bano KV6:30:190:37:376:249.4
412ŠtepánVelensky1972praha 4 pisnice6:40:390:47:576:359.1
581MichalPeitz1971Krkonošský survival6:42:160:49:346:369.1
6127DanielKvasnička1978Superior Cyklofit Cycling6:44:310:51:496:389.0
7154PetrŽaloudek1983BT/Klacky.cz6:50:220:57:406:448.9
8138JiříVaculík1974SK Apalucha6:51:340:58:526:458.9
980PatrikHorák19957:03:301:10:486:578.6
10139MartinHoráček1987FITTT7:19:081:26:267:128.3
11159MiroslavKovář1981BT/Klacky.cz7:32:141:39:327:258.1
1260JiříMalý1977Planet Toys7:37:131:44:317:308.0
1321MilošHanefl19737:57:562:05:147:517.7
14142PavelTrojek1979ELI Beamlines7:59:052:06:237:527.6
15151DavidMach19888:00:522:08:107:537.6
16123LukášFráz1984SP KOLO LOAP SPECIALIZED8:07:132:14:318:007.5
1742PetrVltavský1978ACS8:07:132:14:318:007.5
18107ZdeněkŠulc19858:08:092:15:278:017.5
1916DanielBaxa1989EPO - Ekonom Praha Outdoor8:14:492:22:078:077.4
2030JanMuller1988TJ Jiskra Tanvald8:17:252:24:438:107.4
2177ZbyněkLetko1988#running_sl0tr8:19:262:26:448:127.3
2293JanTřasák1981Újezd nad Lesy8:20:462:28:048:137.3
2366MartinCabalka19928:20:572:28:158:137.3
2418JiříVašíček19898:21:342:28:528:147.3
2549JiriBina1976SK Hrusice8:34:412:41:598:277.1
2658DaliborFukala1981Praha 58:35:212:42:398:277.1
27105JiříCampodonico19769:21:233:28:419:136.5
28148LiborPavlík1976KOB Litvínov9:25:383:32:569:176.5
29111FrantišekChlouba1954Loudavý samotář9:47:053:54:239:386.2
30149JiříVítek1973KOB Kladno9:47:063:54:249:386.2
3131JirkaFialka1971RunPORG9:54:054:01:239:456.2
3224LiborKliment1989Spolana10:06:444:14:029:576.0
33136TondaBlomann198010:24:384:31:5610:155.9
34140JanSmolík1979Ekonom Praha Outdoor10:49:004:56:1810:395.6
3543RadimVilčko1979Praha11:00:365:07:5410:505.5
36144PavelDěd1978Praha11:33:125:40:3011:225.3
378PavelTomášek197611:39:445:47:0211:295.2
387Jan BeztepuMoravec196511:40:125:47:3011:295.2
5OndřejMálek1981.DNF
45AdamVilčko1988DNF
65OndřejVosecký1990EPO - Ekonom Praha OutdoorDNF
101VítLibovický1963DNF
110JiriBlazek1986Veseli nad LuzniciDNF
122VlastimilVágner1989žádný klubDNF
125PetrKlas1986LoccosRunnosPaccosDNF

Kategorie Ženy - 61 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubFinishZtrátaMin/kmKm/h
195BáraVálková1985EPO / Salomon Suunto6:52:016:468.9
2129LucieSamcová1977Dudáci7:06:250:14:247:008.6
375JanaRyantová1986EPO - Ekonom Praha Outdoor7:41:030:49:027:347.9
4146KláraZelenková1988SRTG Praha7:53:411:01:407:467.7
557MartinaBochenková1987OK Dobříš8:08:101:16:098:017.5
6132NinaBalakova1986SRTG Praha8:21:441:29:438:147.3
715BarboraKovaříková1993EPO - Ekonom Praha Outdoor8:27:371:35:368:207.2
8135TerezaBoleslavská19938:41:291:49:288:337.0
9141KláraKomárková19908:41:301:49:298:337.0
1048AdélaJemelíková1988Hranice8:43:561:51:558:367.0
11160SimonaPirklová19858:58:062:06:058:506.8
1238KateřinaHelikarová1986HOVRCH9:44:202:52:199:356.3
1317LenkaLandová1978PURA VIDA10:24:373:32:3610:155.9
14119MonikaŠmolíková1984010:24:383:32:3710:155.9
1590MagdalenaŠefflová1989#narcisrunners10:33:253:41:2410:245.8
1691MarkétaNemeškalová1985#narcisrunners10:33:263:41:2510:245.8
126JanaVrtalová1991LoccosRunnosPaccosDNF

Kategorie Muži - 47 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubFinishZtrátaMin/kmKm/h
144KarelSvoboda1985Betonski.cz4:33:345:5010.3
2156TomášHudec1990Svět běhu4:38:490:05:155:5610.1
374MartinTöpfer1992Pražák na procházce4:58:270:24:536:219.4
462MartinŠourek19844:58:540:25:206:229.4
5157RosťaŠtefánek1977Děčín5:18:460:45:126:478.8
6104PetrJežek1977IAMX5:23:110:49:376:538.7
7124JiříVašina1974BK SAK Karviná5:25:520:52:186:568.7
8165LukasHulka1982Vegan Power5:27:050:53:316:588.6
9112PavelVichra19855:28:190:54:457:008.6
10113JanFrnka1975Výběr jihu Čech5:30:400:57:067:038.5
11169PetrPolívka1976Sedlčany5:31:330:57:597:048.5
12116JiříVeleba1983Zlaté hory5:33:010:59:277:068.5
1329FilipSmetana1985Větřní5:39:121:05:387:148.3
14168PavelPánek19865:41:191:07:457:168.3
1578VítJahoda1983Benešovský běžecký klub5:47:371:14:037:248.1
1683KarelPelikán1979Benešovský běžecký klub5:47:371:14:037:248.1
1776PavelPospíšil1980Benešovský běžecký klub5:47:371:14:037:248.1
18167MilošLiška1971triatlon Lipno5:53:321:19:587:328.0
1971JanBoháč1981RUN4FUN Hradec Králové6:00:521:27:187:417.8
2097MartinStava1989Crossfit Commited6:05:431:32:097:477.7
21118MichalPavlíček1979Horní Počernice6:18:571:45:238:047.4
22114PavelFučík19796:18:581:45:248:047.4
23179JakubSvobodaEPO6:19:151:45:418:057.4
2486PetrŠlajer1978HO Humanita Praha6:32:351:59:018:227.2
2573JiříPokorný19796:35:492:02:158:267.1
26131VratislavBlecha1987Hardcore Tréninky6:58:492:25:158:556.7
2784PavelTuček19857:09:072:35:339:086.6
28178JanMüglCyklo outdoor Netolice7:14:242:40:509:156.5
2999MilošNagy19877:20:202:46:469:236.4
3047TomášBret1975RUN4FUN Hradec Králové7:44:203:10:469:536.1
31166LubošKozel19607:54:093:20:3510:065.9
3225DavidSrbený1981Spolana8:06:443:33:1010:225.8
72TomasVesely1984KaMa TeamDNF
177PavelBaciákDNF

Kategorie Ženy - 47 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubFinishZtrátaMin/kmKm/h
146KláraVelenská1978praha 4 pisnice5:50:237:288.0
252KláraJanoušková1988Ekonom Praha Outdoor5:56:010:05:387:357.9
369VeronikaHoráková1987OOB TJ Turnov6:18:590:28:368:047.4
494KateřinaPospíšilová19956:27:230:37:008:157.3
567LucieHrušková1973Triatlon Měchenice6:38:390:48:168:297.1
668ZuzanaHanáková19956:58:521:08:298:556.7
7130PavlaŠčudlová1990Spartan Gym7:09:311:19:089:096.6
826ErikaJelínková1972Báječné ženy v běhu7:54:092:03:4610:065.9
961VeronikaBumbálková19737:59:392:09:1610:135.9
120AndreaNedeliaková1977LiberecDNF

Kategorie Muži - 33 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubFinishZtrátaMin/kmKm/h
1150HonzaVaňkát1986EPO - Ekonom Praha Outdoor3:07:215:4110.6
279TomášJohanovský1985OOB Kotlářka3:09:131:525:4510.5
332FilipAugusta19903:25:3118:106:149.6
4115KarelRejchrt1988TOP RUN-ning Club3:26:4119:206:169.6
5161LiborŠic1991VSK Humanita Praha3:30:4623:256:249.4
6162MartinŠembera1986SP Avokádo3:33:1625:556:289.3
7147JakubSůsa1988Kokoteam.cz3:37:1229:516:359.1
8128PavelSamec1976TT Tálín3:44:5637:356:498.8
964JiříHalama19833:56:4149:207:118.4
10134DanielFurik19904:02:3555:147:228.2
11133DavidPetrů19884:02:3655:157:228.2
12109MichalŽák19924:04:3057:097:258.1
13180TomášSvobodaEPO4:07:591:00:387:318.0
1453MichalŠnajdr19944:22:271:15:067:587.5
1596OndřejBeneš1986Brno4:27:151:19:548:067.4
1682JaroslavNosek1984semily4:45:201:37:598:396.9
1763TomášSábl1983Semily4:45:391:38:188:406.9
1888PetrHolý4:48:141:40:538:456.9
19182PetrŘímanbehej.com4:54:141:46:538:556.7
2041JanŠvejkovský1970Buštěhrad4:55:161:47:558:576.7
21152PetrPištěk19795:02:581:55:379:116.5
22100BorisBucha1981Crossfit Commited5:06:151:58:549:176.5
2387MilanFolberger5:06:211:59:009:176.5
243MiroslavKratochvíl1982All Pacino5:13:122:05:519:306.3
2519VáclavHrubý1966Měchenice6:21:143:13:5311:345.2

Kategorie Ženy - 33 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubFinishZtrátaMin/kmKm/h
1108PavlínaFricová1995Krabcycles3:50:497:008.6
2102PetraEliášová1987TOP RUN-ning Club4:09:460:18:577:357.9
3145VendulaŘehová1990EPO - Ekonom Praha Outdoor5:06:121:15:239:176.5
454KateřinaŠustová1988Behavio5:07:531:17:049:206.4
54MartinaRozínková1978All Pacino5:13:121:22:239:306.3
614LucieRybářová1979LOKAL BLOK6:56:303:05:4112:384.8
770ŠárkaSpáčilová1982Rungo pro ženy6:56:313:05:4212:384.8

PRÉMIE

Vrchařská prémie - 61 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubR1
1159MiroslavKovář1981BT/Klacky.cz6:16
2103JanĎuk1981Triatlon klub Příbram6:48
313TomášRybář1981LOKAL BLOK7:16
480PatrikHorák19957:26
5172MartinJiskraX Team Bano KV7:55
681MichalPeitz1971Krkonošský survival7:55
7138JiříVaculík1974SK Apalucha8:04
818JiříVašíček19898:07
9127DanielKvasnička1978Superior Cyklofit Cycling8:19
1095BáraVálková1974EPO / Salomon Suunto8:22
1160JiříMalý1977Planet Toys8:27
1249JiriBina1976SK Hrusice8:35
13139MartinHoráček1987FITTT8:44
1412ŠtepánVelensky1972praha 4 pisnice8:45
15154PetrŽaloudek1983BT/Klacky.cz9:32
1677ZbyněkLetko1988#running_sl0tr9:41
1716DanielBaxa1989EPO - Ekonom Praha Outdoor9:56
1821MilošHanefl19739:56
19151DavidMach198810:07
20142PavelTrojek1979ELI Beamlines10:10
2142PetrVltavský1978ACS10:12
2258DaliborFukala1981Praha 510:12
23123LukášFráz1984SP KOLO LOAP SPECIALIZED10:18
24105JiříCampodonico197610:20
25148LiborPavlík1976KOB Litvínov10:27
2666MartinCabalka199210:38
2715BarboraKovaříková1993EPO - Ekonom Praha Outdoor10:42
28146KláraZelenková1988SRTG Praha10:43
2930JanMuller1988TJ Jiskra Tanvald11:11
3048AdélaJemelíková1988Hranice11:16
3190MagdalenaŠefflová1989#narcisrunners11:18
3275JanaRyantová1986EPO - Ekonom Praha Outdoor11:28
3357MartinaBochenková1987OK Dobříš11:29
3491MarkétaNemeškalová1985#narcisrunners11:39
35144PavelDěd1978Praha11:42
36141KláraKomárková199011:44
37135TerezaBoleslavská199311:47
38136TondaBlomann198011:53
39140JanSmolík1979Ekonom Praha Outdoor11:54
40160SimonaPirklová198511:55
4143RadimVilčko1979Praha11:56
4224LiborKliment1989Spolana12:07
4338KateřinaHelikarová1986HOVRCH12:09
44132NinaBalakova1986SRTG Praha12:11
458PavelTomášek197612:19
4631JirkaFialka1971RunPORG12:34
4793JanTřasák1981Újezd nad Lesy12:38
48149JiříVítek1973KOB Kladno13:00
49111FrantišekChlouba1954Loudavý samotář13:02
507Jan BeztepuMoravec196513:46
51119MonikaŠmolíková1984014:41
5217LenkaLandová1978PURA VIDA14:43

Rychlostní prémie - 61 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubR2
1159MiroslavKovář1981BT/Klacky.cz5:58
2132NinaBalakova1986SRTG Praha6:00
3103JanĎuk1981Triatlon klub Příbram6:27
413TomášRybář1981LOKAL BLOK6:42
580PatrikHorák19957:42
6172MartinJiskraX Team Bano KV7:50
7154PetrŽaloudek1983BT/Klacky.cz7:53
842PetrVltavský1978ACS7:55
9138JiříVaculík1974SK Apalucha8:03
1095BáraVálková1974EPO / Salomon Suunto8:10
1181MichalPeitz1971Krkonošský survival8:11
1212ŠtepánVelensky1972praha 4 pisnice8:18
13129LucieSamcová1977Dudáci8:35
1421MilošHanefl19738:57
15139MartinHoráček1987FITTT9:00
16142PavelTrojek1979ELI Beamlines9:08
1775JanaRyantová1986EPO - Ekonom Praha Outdoor9:08
18127DanielKvasnička1978Superior Cyklofit Cycling9:11
1916DanielBaxa1989EPO - Ekonom Praha Outdoor9:14
20105JiříCampodonico19769:28
21123LukášFráz1984SP KOLO LOAP SPECIALIZED9:31
2258DaliborFukala1981Praha 59:50
2318JiříVašíček19899:59
2460JiříMalý1977Planet Toys9:59
25151DavidMach198810:00
2677ZbyněkLetko1988#running_sl0tr10:11
27110JiriBlazek1986Veseli nad Luznici10:19
28146KláraZelenková1988SRTG Praha10:21
29107ZdeněkŠulc198510:24
3015BarboraKovaříková1993EPO - Ekonom Praha Outdoor10:30
3166MartinCabalka199210:31
32141KláraKomárková199010:33
33135TerezaBoleslavská199310:33
3430JanMuller1988TJ Jiskra Tanvald10:35
3593JanTřasák1981Újezd nad Lesy10:36
3657MartinaBochenková1987OK Dobříš11:20
3748AdélaJemelíková1988Hranice11:21
3849JiriBina1976SK Hrusice11:26
3938KateřinaHelikarová1986HOVRCH11:35
4091MarkétaNemeškalová1985#narcisrunners11:59
41148LiborPavlík1976KOB Litvínov12:00
4290MagdalenaŠefflová1989#narcisrunners12:00
43160SimonaPirklová198512:15
4431JirkaFialka1971RunPORG12:38
45111FrantišekChlouba1954Loudavý samotář12:41
46140JanSmolík1979Ekonom Praha Outdoor12:44
4743RadimVilčko1979Praha13:06
4817LenkaLandová1978PURA VIDA13:16
49119MonikaŠmolíková1984013:19
50149JiříVítek1973KOB Kladno13:36
51136TondaBlomann198014:02
5224LiborKliment1989Spolana14:29
537Jan BeztepuMoravec196514:30
548PavelTomášek197614:48
55144PavelDěd1978Praha17:49

Vrchařská prémie - 47 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubR1
1156TomášHudec1990Svět běhu6:03
244KarelSvoboda1985Betonski.cz6:36
374MartinTöpfer1992Pražák na procházce7:23
462MartinŠourek19847:50
5124JiříVašina1974BK SAK Karviná8:02
6157RosťaŠtefánek1977Děčín8:06
7167MilošLiška1971triatlon Lipno8:06
8104PetrJežek1977IAMX8:10
9165LukasHulka1982Vegan Power8:10
1083KarelPelikán1979Benešovský běžecký klub8:16
11169PetrPolívka1976Sedlčany8:19
12168PavelPánek19868:19
1376PavelPospíšil1980Benešovský běžecký klub8:23
14113JanFrnka1975Výběr jihu Čech8:26
15118MichalPavlíček1979Horní Počernice8:28
16116JiříVeleba1983Zlaté hory8:29
17114PavelFučík19798:31
1878VítJahoda1983Benešovský běžecký klub8:34
1929FilipSmetana1985Větřní8:37
2073JiříPokorný19798:41
2152KláraJanoušková1988Ekonom Praha Outdoor9:00
2272TomasVesely1984KaMa Team9:09
2346KláraVelenská1978praha 4 pisnice9:12
24112PavelVichra19859:15
2586PetrŠlajer1978HO Humanita Praha9:20
26179JakubSvobodaEPO9:39
27178JanMüglCyklo outdoor Netolice9:46
2894KateřinaPospíšilová19959:52
29177PavelBaciák9:53
3071JanBoháč1981RUN4FUN Hradec Králové10:00
3199MilošNagy198710:04
3269VeronikaHoráková1987OOB TJ Turnov10:17
33131VratislavBlecha1987Hardcore Tréninky10:17
3467LucieHrušková1973Triatlon Měchenice10:18
35166LubošKozel196010:34
3668ZuzanaHanáková199510:46
3784PavelTuček198510:49
3847TomášBret1975RUN4FUN Hradec Králové11:03
3961VeronikaBumbálková197311:09
4097MartinStava1989Crossfit Commited11:16
4125DavidSrbený1981Spolana11:32
4226ErikaJelínková1972Báječné ženy v běhu11:38

Rychlostní prémie - 47 km

PořadíStčJménoPříjmeníRočníkKlubR2
1156TomášHudec1990Svět běhu6:32
244KarelSvoboda1985Betonski.cz6:40
352KláraJanoušková1988Ekonom Praha Outdoor7:29
4169PetrPolívka1976Sedlčany7:39
674MartinTöpfer1992Pražák na procházce7:54
562MartinŠourek19847:54
7157RosťaŠtefánek1977Děčín8:24
8167MilošLiška1971triatlon Lipno8:26
9116JiříVeleba1983Zlaté hory8:31
10104PetrJežek1977IAMX8:35
11165LukasHulka1982Vegan Power8:38
12168PavelPánek19868:41
13124JiříVašina1974BK SAK Karviná8:44
1476PavelPospíšil1980Benešovský běžecký klub8:49
1578VítJahoda1983Benešovský běžecký klub8:49
16112PavelVichra19859:00
17113JanFrnka1975Výběr jihu Čech9:06
1883KarelPelikán1979Benešovský běžecký klub9:20
1971JanBoháč1981RUN4FUN Hradec Králové9:21
2047TomášBret1975RUN4FUN Hradec Králové9:25
22118MichalPavlíček1979Horní Počernice9:37
21114PavelFučík19799:37
2329FilipSmetana1985Větřní9:52
24177PavelBaciák9:53
25179JakubSvobodaEPO9:55
2694KateřinaPospíšilová19959:58
27131VratislavBlecha1987Hardcore Tréninky10:03
2886PetrŠlajer1978HO Humanita Praha10:18
2967LucieHrušková1973Triatlon Měchenice10:29
3069VeronikaHoráková1987OOB TJ Turnov10:33
3197MartinStava1989Crossfit Commited10:35
3272TomasVesely1984KaMa Team10:42
3399MilošNagy198710:45
3426ErikaJelínková1972Báječné ženy v běhu10:57
35178JanMüglCyklo outdoor Netolice11:12
3646KláraVelenská1978praha 4 pisnice11:20
37166LubošKozel196011:51
3861VeronikaBumbálková197311:53
3973JiříPokorný197912:00
4068ZuzanaHanáková199512:13
4184PavelTuček198513:01
42130PavlaŠčudlová1990Spartan Gym13:11
4325DavidSrbený1981Spolana15:17

Kompletní výsledky na webu Sportovního Servisu.

PARTNEŘI ZÁVODU