VÝSLEDKY ROČNÍKU 2015

Kompletní výsledky na webu Sportovního Servisu.

Dlouhá trať - absolutní pořadí

Pořadí Číslo Čip Jméno Příjmení Kat Vkat Finish Ztráta R1 # R2 # Min/km Km/h Podkopec # Ke Smyčce # Do cíle # MEZICAS1 MEZICAS2 MEZICAS3 MEZICAS4
1 37 1836 Honza Kotyk M 1 6:03:18 - 7:11 6 7:57 6 5:46 10.4 1:27:51 2 2:29:11 1 1:51:09 3 1:27:51 1:35:02 4:04:13 4:12:10
2 74 1873 Štěpán Skripnik M 2 6:06:35 3:17 7:56 13 5:52 2 5:50 10.3 1:27:52 3 2:33:42 3 1:51:15 4 1:27:52 1:35:48 4:09:29 4:15:20
3 52 1851 Martin Nývlt M 3 6:07:35 4:17 8:06 17 7:42 5 5:51 10.3 1:27:53 4 2:31:02 2 1:52:54 5 1:27:53 1:35:59 4:07:00 4:14:42
4 72 1871 Tomík Boreček Rybář M 4 6:08:00 4:42 7:09 4 7:59 7 5:51 10.3 1:27:50 1 2:37:28 4 1:47:35 1 1:27:50 1:34:59 4:12:27 4:20:26
5 24 1823 Patrik Horák M 5 6:15:18 12:00 9:36 39 7:11 4 5:58 10.1 1:29:12 7 2:39:37 5 1:49:43 2 1:29:12 1:38:48 4:18:25 4:25:36
6 59 1858 Michal Peitz M 6 6:35:55 32:37 8:06 18 8:48 19 6:18 9.5 1:34:21 11 2:47:09 6 1:57:33 6 1:34:21 1:42:27 4:29:35 4:38:23
7 176 1975 Barbora Válková F 1 6:37:34 34:16 7:42 10 8:35 13 6:19 9.5 1:31:46 9 2:51:13 7 1:58:20 7 1:31:46 1:39:28 4:30:40 4:39:14
8 100 1899 Štěpán Velenský M 7 6:51:49 48:31 9:41 42 8:41 16 6:33 9.2 1:32:49 10 2:52:35 8 2:08:04 12 1:32:49 1:42:29 4:35:04 4:43:45
9 154 1953 Hana Krajníková F 2 6:59:18 56:00 8:04 16 9:02 20 6:40 9.0 1:41:10 23 2:57:37 10 2:03:27 9 1:41:10 1:49:13 4:46:50 4:55:51
10 60 1859 Marek Pešta M 8 7:03:19 1:00:01 7:15 7 8:36 15 6:44 8.9 1:41:50 24 2:56:32 9 2:09:07 13 1:41:50 1:49:05 4:45:37 4:54:12
11 111 1910 Petr Žaloudek M 9 7:04:08 1:00:50 8:49 27 8:44 18 6:44 8.9 1:39:55 16 3:00:39 12 2:06:03 11 1:39:55 1:48:44 4:49:22 4:58:05
12 67 1866 Tomáš Protiva M 10 7:04:09 1:00:51 9:29 34 9:29 28 6:44 8.9 1:28:31 5 2:57:49 11 2:18:51 21 1:28:31 1:38:00 4:35:49 4:45:18
13 40 1839 Vojtěch Krajíček M 11 7:06:18 1:03:00 7:58 14 5:53 3 6:46 8.9 1:35:25 12 3:12:40 20 2:04:24 10 1:35:25 1:43:23 4:56:03 5:01:55
14 98 1897 Honza Vaňkát M 12 7:14:40 1:11:22 8:42 25 9:13 22 6:54 8.7 1:40:08 19 3:03:22 14 2:13:17 15 1:40:08 1:48:49 4:52:11 5:01:23
15 31 1830 Michal Kadlec M 13 7:16:30 1:13:12 7:11 5 8:16 9 6:56 8.7 1:39:57 17 3:05:24 16 2:15:44 18 1:39:57 1:47:07 4:52:31 5:00:46
16 42 1841 Jiří Krotil M 14 7:18:14 1:14:56 7:44 11 9:09 21 6:58 8.6 1:37:10 13 3:05:17 15 2:18:55 22 1:37:10 1:44:54 4:50:10 4:59:19
17 38 1837 Myrek Kovář M 15 7:23:46 1:20:28 5:34 2 5:47 1 7:03 8.5 1:41:59 25 3:05:48 17 2:24:39 25 1:41:59 1:47:33 4:53:20 4:59:07
18 46 1845 Jakub Michálek M 16 7:26:11 1:22:53 8:25 22 10:27 41 7:05 8.5 1:39:14 14 3:14:23 21 2:13:43 16 1:39:14 1:47:39 5:02:02 5:12:28
19 56 1855 Jan Pašek M 17 7:26:23 1:23:05 8:18 20 8:11 8 7:06 8.5 1:42:42 28 3:15:56 23 2:11:18 14 1:42:42 1:50:59 5:06:55 5:15:05
20 4 1803 Jiří Blažek M 18 7:26:35 1:23:17 18:50 71 9:45 33 7:06 8.5 1:41:08 22 3:02:23 13 2:14:32 17 1:41:08 1:59:57 5:02:19 5:12:03
21 147 1946 Kristýna Hájková F 3 7:27:00 1:23:42 9:34 36 9:44 31 7:06 8.5 1:51:58 37 3:12:34 19 2:03:12 8 1:51:58 2:01:32 5:14:05 5:23:49
22 168 1967 Jana Ryantová F 4 7:32:25 1:29:07 8:26 23 9:25 26 7:11 8.4 1:49:51 32 3:08:30 18 2:16:15 19 1:49:51 1:58:16 5:06:46 5:16:10
23 66 1865 Radim Prahl M 19 7:39:56 1:36:38 9:07 29 10:14 38 7:19 8.2 1:40:05 18 3:18:42 24 2:21:51 23 1:40:05 1:49:11 5:07:52 5:18:06
24 22 1821 Václav Hnilička M 20 7:40:31 1:37:13 8:01 15 8:27 12 7:19 8.2 1:31:44 8 3:20:28 27 2:31:53 30 1:31:44 1:39:44 5:00:12 5:08:39
25 172 1971 Petra Stočesová F 5 7:43:42 1:40:24 10:06 47 9:24 24 7:22 8.2 1:52:02 39 3:15:14 22 2:16:58 20 1:52:02 2:02:07 5:17:21 5:26:45
26 163 1962 Linda Paterová F 6 7:48:41 1:45:23 9:07 30 9:44 32 7:27 8.1 1:40:31 20 3:25:50 31 2:23:30 24 1:40:31 1:49:38 5:15:27 5:25:11
27 18 1817 Jakub Grygar M 21 7:58:23 1:55:05 9:37 40 9:24 23 7:36 7.9 1:50:33 36 3:18:44 25 2:30:07 27 1:50:33 2:00:10 5:18:53 5:28:16
28 53 1852 Tomáš Okrouhlík M 22 8:00:13 1:56:55 5:12 1 11:05 45 7:38 7.9 1:47:46 29 3:20:16 26 2:35:56 32 1:47:46 1:52:58 5:13:13 5:24:17
29 34 1833 Tomáš Klím M 23 8:01:42 1:58:24 8:45 26 9:30 29 7:39 7.8 1:42:19 27 3:23:15 28 2:37:54 36 1:42:19 1:51:04 5:14:19 5:23:49
30 11 1810 Zdeněk Dohnálek M 24 8:03:01 1:59:43 6:40 3 8:35 14 7:41 7.8 1:50:17 34 3:26:40 33 2:30:51 28 1:50:17 1:56:57 5:23:36 5:32:10
31 71 1870 Marián Rusnák M 25 8:08:16 2:04:58 8:27 24 9:39 30 7:45 7.7 1:42:07 26 3:25:19 30 2:42:46 39 1:42:07 1:50:34 5:15:52 5:25:31
32 85 1884 Jakub Šiška M 26 8:08:22 2:05:04 7:47 12 9:58 35 7:46 7.7 1:48:48 30 3:29:59 35 2:31:52 29 1:48:48 1:56:35 5:26:33 5:36:31
33 103 1902 Radomír Viej M 27 8:09:41 2:06:23 8:06 19 8:42 17 7:47 7.7 1:39:21 15 3:24:20 29 2:49:13 45 1:39:21 1:47:27 5:11:47 5:20:28
34 148 1947 Veronika Horáková F 7 8:14:36 2:11:18 10:04 46 9:54 34 7:52 7.6 1:52:00 38 3:25:59 32 2:36:40 34 1:52:00 2:02:03 5:28:02 5:37:56
35 108 1907 Jiří Weiss M 28 8:14:47 2:11:29 9:38 41 11:17 47 7:52 7.6 1:50:08 33 3:27:04 34 2:36:42 35 1:50:08 1:59:45 5:26:49 5:38:05
36 57 1856 Libor Pavlík M 29 8:40:14 2:36:56 9:31 35 11:25 48 8:16 7.3 1:57:24 45 3:45:57 37 2:35:59 33 1:57:24 2:06:55 5:52:51 6:04:15
37 36 1835 Martin Kment M 30 8:40:42 2:37:24 9:12 31 9:24 25 8:16 7.3 2:03:17 52 3:50:47 41 2:28:04 26 2:03:17 2:12:29 6:03:15 6:12:39
38 25 1824 Michal Horna M 31 8:45:24 2:42:06 9:21 32 14:51 61 8:21 7.2 2:01:53 47 3:46:03 39 2:33:18 31 2:01:53 2:11:13 5:57:16 6:12:07
39 83 1882 Marek Šebesta M 32 8:48:50 2:45:32 10:09 51 8:19 10 8:24 7.1 1:40:41 21 4:01:11 49 2:48:32 43 1:40:41 1:50:50 5:52:00 6:00:19
40 160 1959 Magda Nováková F 8 8:53:27 2:50:09 10:53 55 15:23 62 8:29 7.1 2:02:20 48 3:43:30 36 2:41:22 37 2:02:20 2:13:13 5:56:42 6:12:05
41 2 1801 Miroslav Beneš M 33 8:59:05 2:55:47 10:07 48 10:52 44 8:34 7.0 2:03:12 51 3:46:01 38 2:48:55 44 2:03:12 2:13:19 5:59:19 6:10:10
42 93 1892 Ondřej Štěrba M 34 9:04:10 3:00:52 8:25 21 9:26 27 8:39 6.9 1:56:57 42 3:53:58 44 2:55:26 52 1:56:57 2:05:21 5:59:19 6:08:44
43 6 1805 Štěpán Bušek M 35 9:04:10 3:00:52 10:48 54 10:40 43 8:39 6.9 1:57:29 46 3:53:12 43 2:52:04 48 1:57:29 2:08:16 6:01:28 6:12:07
44 106 1905 Ondřej Vosecký M 36 9:04:10 3:00:52 11:15 59 10:26 40 8:39 6.9 1:54:06 40 3:56:07 45 2:52:18 49 1:54:06 2:05:21 6:01:28 6:11:53
45 143 1942 Alžběta Borůvková F 9 9:04:11 3:00:53 9:28 33 12:16 52 8:39 6.9 1:57:12 43 3:52:06 42 2:53:10 51 1:57:12 2:06:40 5:58:46 6:11:01
46 16 1815 Dalibor Fukala M 37 9:12:51 3:09:33 9:34 37 10:00 36 8:47 6.8 2:02:59 50 3:58:50 48 2:51:30 46 2:02:59 2:12:32 6:11:22 6:21:22
47 49 1848 Matěj Mrázek M 38 9:13:15 3:09:57 7:25 8 13:42 56 8:47 6.8 1:49:44 31 3:58:22 47 3:04:04 58 1:49:44 1:57:08 5:55:30 6:09:12
48 12 1811 Filip Druzescu M 39 9:13:15 3:09:57 9:34 38 14:09 57 8:47 6.8 1:50:32 35 3:49:36 40 3:09:27 59 1:50:32 2:00:05 5:49:40 6:03:49
49 95 1894 Vojta Urbánek M 40 9:15:15 3:11:57 7:35 9 8:24 11 8:49 6.8 2:02:26 49 4:03:54 52 2:52:58 50 2:02:26 2:10:00 6:13:54 6:22:18
50 101 1900 Martin Veselovský M 41 9:15:44 3:12:26 11:06 58 10:21 39 8:50 6.8 2:04:43 56 3:57:35 46 2:52:01 47 2:04:43 2:15:49 6:13:23 6:23:44
51 17 1816 Lukáš Gaudl M 42 9:16:21 3:13:03 8:59 28 10:35 42 8:50 6.8 2:07:26 57 4:06:49 54 2:42:33 38 2:07:26 2:16:25 6:23:14 6:33:48
52 149 1948 Magda Horová F 10 9:17:36 3:14:18 10:08 50 14:14 58 8:52 6.8 2:04:31 54 4:01:40 50 2:47:05 40 2:04:31 2:14:38 6:16:18 6:30:31
53 173 1972 Monika Šmolíková F 11 9:30:29 3:27:11 11:51 62 11:27 49 9:04 6.6 2:10:57 59 4:08:31 55 2:47:45 41 2:10:57 2:22:47 6:31:18 6:42:45
54 96 1895 Vlastimil Vágner M 43 9:30:30 3:27:12 10:36 52 11:14 46 9:04 6.6 2:10:55 58 4:09:44 56 2:48:04 42 2:10:55 2:21:30 6:31:13 6:42:27
55 114 1936 Lukáš Matějíček M 44 9:32:12 3:28:54 9:52 45 12:45 53 9:05 6.6 2:03:35 53 4:06:44 53 2:59:18 56 2:03:35 2:13:26 6:20:10 6:32:55
56 141 1940 Ladislava Antalová F 12 9:34:47 3:31:29 11:22 60 11:33 50 9:08 6.6 2:11:10 60 4:02:17 51 2:58:27 55 2:11:10 2:22:31 6:24:48 6:36:20
57 61 1860 Ondřej Plašil M 45 9:45:49 3:42:31 10:07 49 11:56 51 9:18 6.5 1:56:09 41 4:13:46 57 3:13:52 60 1:56:09 2:06:16 6:20:02 6:31:58
58 88 1887 Jakub Šmolík M 46 10:46:23 4:43:05 10:41 53 14:34 60 10:16 5.8 2:13:50 63 4:36:28 60 3:30:53 66 2:13:50 2:24:30 7:00:58 7:15:31
59 167 1966 Kamila Ramešová F 13 10:47:11 4:43:53 11:03 56 10:09 37 10:17 5.8 2:28:37 65 4:54:33 62 3:02:51 57 2:28:37 2:39:40 7:34:12 7:44:20
60 33 1832 Petr Klas M 47 11:07:34 5:04:16 17:28 69 17:54 68 10:36 5.7 2:34:53 68 5:01:05 66 2:56:16 53 2:34:53 2:52:20 7:53:25 8:11:18
61 180 1979 Jana Vrtalová F 14 11:07:34 5:04:16 17:29 70 17:54 69 10:36 5.7 2:34:52 67 5:01:05 65 2:56:16 54 2:34:52 2:52:20 7:53:24 8:11:18
62 113 1912 Jiří Campodonico M 48 11:07:44 5:04:26 9:46 44 13:15 54 10:36 5.7 1:57:22 44 5:25:28 67 3:21:55 64 1:57:22 2:07:08 7:32:36 7:45:50
63 170 1969 Zuzana Sedláčková F 15 11:18:48 5:15:30 11:05 57 15:59 67 10:47 5.6 2:04:39 55 5:32:06 68 3:15:01 61 2:04:39 2:15:44 7:47:50 8:03:48
64 63 1862 Petr Polívka M 49 11:24:30 5:21:12 11:50 61 14:20 59 10:52 5.5 2:35:13 69 4:46:30 61 3:36:39 67 2:35:13 2:47:03 7:33:32 7:47:52
65 78 1877 David Srbený M 50 11:25:48 5:22:30 13:04 64 15:33 64 10:54 5.5 2:12:44 62 4:36:20 59 4:08:10 69 2:12:44 2:25:47 7:02:06 7:17:39
66 35 1834 Libor Kliment M 51 11:25:50 5:22:32 13:29 65 15:35 65 10:54 5.5 2:12:43 61 4:35:50 58 4:08:14 70 2:12:43 2:26:12 7:02:02 7:17:36
67 23 1822 Vladimír Hora M 52 11:30:05 5:26:47 12:15 63 13:30 55 10:58 5.5 2:45:15 71 4:57:45 63 3:21:22 63 2:45:15 2:57:30 7:55:14 8:08:43
68 178 1977 Markéta Vobořilová F 16 11:36:11 5:32:53 14:14 68 18:08 70 11:04 5.4 2:33:08 66 5:00:49 64 3:29:54 65 2:33:08 2:47:22 7:48:10 8:06:18
69 10 1809 Milan Dinstpir M 53 11:43:22 5:40:04 13:44 66 15:54 66 11:10 5.4 2:20:02 64 5:38:22 69 3:15:23 62 2:20:02 2:33:45 8:12:06 8:28:00
Po limitu 47 1846 Jan Beztepu Moravec M 54 12:36:01 6:32:43 14:00 67 15:24 63 12:01 5.0 2:36:07 70 5:44:39 70 3:45:53 68 2:36:07 2:50:07 8:34:45 8:50:09
DNF 55 1854 Petr Paseka M - - - 9:45 43 - - - - 1:28:44 6 - - - - 1:28:44 1:38:29 - -


Krátká trať - absolutní pořadí

Pořadí Číslo Čip Jméno Příjmení Kat Vkat Finish Ztráta R1 # R2 # Min/km Km/h Podkopec # Ke Smyčce # Do cíle # MEZICAS1 MEZICAS2 MEZICAS3 MEZICAS4
1 28 1827 Tomáš Hudec M 1 4:21:02 - 5:48 1 6:03 1 5:49 10.3 19:36 1 2:11:41 1 1:37:57 1 19:36 25:24 2:37:04 2:43:06
2 116 1934 Jaroslav Krajník M 2 4:39:03 18:01 6:37 2 7:10 3 6:13 9.7 20:21 2 2:18:23 2 1:46:34 2 20:21 26:57 2:45:19 2:52:29
3 68 1867 Vojtěch Přibyl M 3 5:00:55 39:53 7:10 5 7:41 8 6:42 9.0 20:49 5 2:27:19 3 1:57:58 4 20:49 27:59 2:55:17 3:02:58
4 79 1878 Pavol Staněk M 4 5:09:48 48:46 6:44 3 7:33 5 6:54 8.7 20:23 3 2:32:49 4 2:02:21 6 20:23 27:06 2:59:55 3:07:28
5 115 1935 Jiří Veleba M 5 5:12:11 51:09 7:57 12 7:39 7 6:57 8.6 22:52 8 2:37:51 6 1:55:55 3 22:52 30:48 3:08:38 3:16:17
6 30 1829 Tomáš Johanovský M 6 5:14:47 53:45 8:47 22 9:14 16 7:00 8.6 20:26 4 2:36:34 5 1:59:49 5 20:26 29:12 3:05:46 3:14:59
7 90 1889 Martin Šourek M 7 5:30:48 1:09:46 7:12 6 7:35 6 7:22 8.2 23:21 11 2:49:28 8 2:03:13 7 23:21 30:33 3:20:00 3:27:35
8 65 1864 Ondřej Pospíšil M 8 5:45:14 1:24:12 7:26 7 7:17 4 7:41 7.8 22:11 7 2:49:14 7 2:19:08 10 22:11 29:37 3:18:50 3:26:06
9 64 1863 Tomáš Pop M 9 5:51:02 1:30:00 7:51 10 9:18 17 7:49 7.7 21:07 6 2:55:27 11 2:17:22 8 21:07 28:58 3:24:24 3:33:41
10 157 1956 Petra Macurová F 1 5:51:02 1:30:00 7:47 9 8:35 12 7:49 7.7 23:00 9 2:52:49 9 2:18:54 9 23:00 30:46 3:23:34 3:32:09
11 48 1847 Jiří Moulík M 10 5:59:08 1:38:06 8:15 17 9:02 15 7:59 7.5 23:09 10 2:55:17 10 2:23:28 15 23:09 31:23 3:26:40 3:35:41
12 153 1952 Pavlína Kadlecová F 2 6:00:13 1:39:11 8:09 15 8:52 14 8:01 7.5 23:32 15 2:58:31 12 2:21:11 12 23:32 31:41 3:30:11 3:39:03
13 81 1880 Jakub Svoboda M 11 6:09:22 1:48:20 8:02 14 10:15 24 8:13 7.3 26:13 20 3:02:56 14 2:21:59 13 26:13 34:14 3:37:10 3:47:24
14 99 1898 Jiří Vašíček M 12 6:11:22 1:50:20 7:06 4 6:44 2 8:16 7.3 26:11 19 3:03:48 15 2:27:35 19 26:11 33:17 3:37:04 3:43:48
15 3 1802 Jan Blažek M 13 6:11:22 1:50:20 8:10 16 7:50 10 8:16 7.3 26:07 18 3:02:48 13 2:26:29 18 26:07 34:17 3:37:04 3:44:53
16 91 1890 Petr Špicar M 14 6:14:30 1:53:28 - - 10:32 28 8:20 7.2 23:23 13 - - 2:28:32 20 23:23 - 3:35:26 3:45:58
17 146 1945 Nela Egertová F 3 6:23:22 2:02:20 9:36 34 9:46 21 8:32 7.0 26:37 24 3:18:10 19 2:19:15 11 26:37 36:12 3:54:22 4:04:07
18 155 1954 Jana Lenková F 4 6:29:00 2:07:58 8:26 19 9:36 20 8:39 6.9 26:57 27 3:19:09 21 2:24:53 17 26:57 35:22 3:54:31 4:04:07
19 43 1842 Vojtěch Kurc M 15 6:32:52 2:11:50 8:34 20 8:24 11 8:44 6.9 28:07 37 3:23:52 23 2:23:57 16 28:07 36:41 4:00:32 4:08:55
20 32 1831 Pavel Karbulka M 16 6:32:52 2:11:50 9:06 24 9:24 18 8:44 6.9 27:13 30 3:24:22 24 2:22:49 14 27:13 36:19 4:00:40 4:10:04
21 112 1911 Pavel Žlábek M 17 6:33:13 2:12:11 7:41 8 11:08 35 8:45 6.9 23:31 14 3:17:45 18 2:33:11 22 23:31 31:11 3:48:55 4:00:03
22 87 1886 Petr Šlajer M 18 6:34:11 2:13:09 7:59 13 10:37 30 8:46 6.8 27:03 28 3:14:32 17 2:34:02 24 27:03 35:01 3:49:33 4:00:09
23 75 1874 Filip Smetana M 19 6:38:10 2:17:08 8:41 21 11:05 34 8:51 6.8 27:52 36 3:18:50 20 2:31:43 21 27:52 36:33 3:55:23 4:06:28
24 62 1861 Jiří Pokorný M 20 6:41:21 2:20:19 7:54 11 11:44 36 8:56 6.7 23:22 12 3:23:29 22 2:34:54 26 23:22 31:15 3:54:44 4:06:27
25 45 1844 Václav Maleček M 21 6:43:52 2:22:50 9:31 30 7:44 9 8:59 6.7 27:12 29 3:25:26 25 2:34:02 25 27:12 36:42 4:02:07 4:09:51
26 5 1804 David Brančík M 22 6:55:28 2:34:26 9:39 37 10:00 22 9:14 6.5 26:48 26 3:11:18 16 2:57:45 36 26:48 36:26 3:47:43 3:57:43
27 102 1901 Tomáš Veselý M 23 6:55:39 2:34:37 8:16 18 10:22 25 9:15 6.5 28:55 43 3:28:05 26 2:40:03 28 28:55 37:10 4:05:15 4:15:36
28 177 1976 Veronika Vladimírová F 5 7:05:57 2:44:55 9:25 29 10:28 26 9:28 6.3 26:35 23 3:45:47 34 2:33:44 23 26:35 36:00 4:21:46 4:32:14
29 44 1843 David Luňák M 24 7:06:00 2:44:58 9:36 35 8:51 13 9:28 6.3 26:15 21 3:46:13 35 2:35:08 27 26:15 35:50 4:22:02 4:30:53
30 151 1950 Lucie Hrušková F 6 7:22:46 3:01:44 10:19 43 12:04 40 9:51 6.1 30:14 44 3:43:11 31 2:47:00 34 30:14 40:32 4:23:43 4:35:47
31 89 1888 Martin Šoch M 25 7:22:47 3:01:45 8:56 23 14:08 50 9:51 6.1 27:14 31 3:28:41 27 3:03:49 41 27:14 36:09 4:04:50 4:18:58
32 105 1904 Tomáš Vojtěchovský M 26 7:23:22 3:02:20 9:15 27 10:08 23 9:52 6.1 27:16 34 3:36:19 29 3:00:26 38 27:16 36:31 4:12:49 4:22:57
33 166 1965 Gabriela Pohanková F 7 7:23:54 3:02:52 11:17 48 10:55 31 9:52 6.1 30:54 46 3:48:13 37 2:42:36 29 30:54 42:11 4:30:24 4:41:19
34 1 1800 Daniel Baxa M 27 7:32:06 3:11:04 9:31 31 11:05 33 10:03 6.0 27:15 32 3:43:17 32 3:00:59 39 27:15 36:45 4:20:02 4:31:07
35 104 1903 Adam Vilčko M 28 7:35:41 3:14:39 9:37 36 9:32 19 10:08 5.9 28:20 42 3:39:04 30 3:09:10 42 28:20 37:57 4:17:00 4:26:32
36 9 1808 Jan Daubner M 29 7:47:53 3:26:51 12:03 52 12:00 38 10:24 5.8 31:32 48 4:06:02 43 2:46:18 32 31:32 43:35 4:49:36 5:01:36
37 159 1958 Romana Neuschaefero F 8 7:47:54 3:26:52 12:16 53 12:00 39 10:24 5.8 31:31 47 4:05:50 41 2:46:18 33 31:31 43:47 4:49:36 5:01:36
38 76 1875 Honza Smolík M 30 7:49:58 3:28:56 9:22 28 12:56 45 10:27 5.7 26:39 25 3:45:07 33 3:15:56 46 26:39 36:00 4:21:07 4:34:03
39 164 1963 Klára Pavlíková F 9 7:53:16 3:32:14 10:32 45 10:29 27 10:32 5.7 34:13 52 4:05:57 42 2:52:07 35 34:13 44:44 4:50:41 5:01:09
40 181 1939 Alena Pelváková F 10 7:56:17 3:35:15 10:17 42 11:00 32 10:36 5.7 34:06 51 3:57:49 39 3:03:07 40 34:06 44:22 4:42:11 4:53:11
41 15 1814 Martin Faltejsek M 31 8:12:07 3:51:05 10:21 44 12:09 41 10:57 5.5 30:38 45 3:54:32 38 3:24:29 48 30:38 40:59 4:35:30 4:47:38
42 144 1943 Marie Brančíková F 11 8:13:36 3:52:34 9:49 40 13:13 46 10:59 5.5 27:51 35 4:23:19 46 2:59:26 37 27:51 37:39 5:00:58 5:14:11
43 183 1937 Zuzana Holubová F 12 8:15:33 3:54:31 9:34 33 11:47 37 11:01 5.4 28:14 38 4:12:24 44 3:13:37 44 28:14 37:47 4:50:11 5:01:57
44 109 1908 Jonáš Zavadil M 32 8:15:35 3:54:33 11:13 47 13:31 47 11:01 5.4 28:16 39 4:05:43 40 3:16:54 47 28:16 39:29 4:45:11 4:58:41
45 8 1807 Roman Chládek M 33 8:24:40 4:03:38 9:39 38 14:44 52 11:13 5.4 26:17 22 3:46:50 36 3:47:11 56 26:17 35:56 4:22:46 4:37:29
46 117 1933 Michal Fencl M 34 8:38:55 4:17:53 9:32 32 10:34 29 11:32 5.2 25:36 17 4:16:06 45 3:37:09 54 25:36 35:07 4:51:13 5:01:46
47 21 1820 Vít Hněvkovský M 35 8:44:16 4:23:14 9:48 39 16:15 57 11:40 5.2 28:17 40 4:23:52 48 3:26:06 49 28:17 38:05 5:01:56 5:18:10
48 39 1838 Luboš Kozel M 36 8:44:18 4:23:16 10:15 41 16:16 58 11:40 5.1 28:18 41 4:23:22 47 3:26:08 50 28:18 38:32 5:01:54 5:18:10
49 142 1941 Lenka Borovanová F 13 8:49:35 4:28:33 12:38 55 12:54 42 11:47 5.1 35:21 54 4:38:29 50 3:10:14 43 35:21 47:59 5:26:27 5:39:21
50 179 1978 Kamila Volencová F 14 8:54:47 4:33:45 11:44 50 13:44 49 11:54 5.0 32:19 50 4:28:18 49 3:28:45 51 32:19 44:02 5:12:19 5:26:03
51 161 1960 Eva Olbrichová F 15 8:56:25 4:35:23 14:40 58 12:54 43 11:56 5.0 40:46 59 5:04:04 55 2:44:02 30 40:46 55:26 5:59:29 6:12:23
52 162 1961 Viera Olbrichová F 16 8:56:27 4:35:25 14:51 59 12:55 44 11:56 5.0 40:52 60 5:03:46 54 2:44:05 31 40:52 55:43 5:59:28 6:12:23
53 27 1826 Václav Hrubý M 37 9:12:00 4:50:58 10:58 46 13:34 48 12:16 4.9 31:43 49 4:44:46 51 3:31:00 52 31:43 42:41 5:27:26 5:41:00
54 182 1938 Petra Kocourková F 17 9:18:42 4:57:40 12:32 54 15:59 56 12:25 4.8 35:23 55 4:59:50 53 3:15:01 45 35:23 47:55 5:47:44 6:03:42
55 29 1828 Karel Jiroušek M 38 9:24:25 5:03:23 11:51 51 14:20 51 12:33 4.8 35:09 53 4:46:28 52 3:36:40 53 35:09 47:00 5:33:27 5:47:46
Po limitu 169 1968 Lucie Rybářová F 18 10:35:55 6:14:53 11:32 49 14:54 53 14:08 4.2 40:23 58 5:42:47 58 3:46:21 55 40:23 51:55 6:34:41 6:49:35
DNF 69 1868 Jakub Raisr M - - - 13:19 56 15:48 55 - - 40:13 56 5:18:34 57 - - 40:13 53:32 6:12:05 6:27:52
DNF 70 1869 Petr Rohr M - - - 9:09 26 16:54 59 - - 24:50 16 3:29:23 28 - - 24:50 33:58 4:03:21 4:20:14
DNF 150 1949 Barbora Hrodková F - - - 13:31 57 15:41 54 - - 40:16 57 5:18:22 56 - - 40:16 53:46 6:12:07 6:27:48
DNF 26 1825 Sáva Horna M - - - 9:07 25 - - - - 27:16 33 - - - - 27:16 36:22 - -

PARTNEŘI ZÁVODU