CELKOVÉ VÝSLEDKY

Kategorie ŽŽ

PořadíNázev týmuJméno závodniceJméno závodniceČasZtráta
1Hejvy´s Intimmate TeamLucka HruškováMirka Pavlů9:29:313:25:11
2DivoženkyJana VrublováJan Bogušovská10:27:294:23:09
3EPO Sport, umění a peříMarkéta VobořilováMonika Štrajtová11:08:035:03:43
PivoňkyMichaela MlejnkováHana HájkováOTL

Kategorie MM

PořadíNázev týmuJméno závodníkaJméno závodníkaČasZtráta
1THE NORTH FACE SAC ŠPINDLERŮV MLÝNMichal ŠtantejskýZdeněk Kříž6:04:20
2Krkonošský survivalMichal PeitzVojtěch Přibyl6:20:2416:04
3Lokal BlokTomáš RybářJan Kotyk6:22:0817:48
4Klacky CZ - CMiroslav KovářŠtěpán Skripnik6:53:0348:43
5carpe diemLibor EremkaMartin Oberreiter7:02:5358:33
6Prague RunnersMartin NytraRobert Honzík7:35:151:30:55
7CZARPetr BloudekJirka Lorenz7:39:181:34:58
8Ekonom Praha OutdoorJan DoležalJakub Mužík7:43:031:38:43
9Rozvázané tkaničkyJiří VašíčekViktor Bouše7:45:091:40:49
10Maratón klub KladnoJaroslav CaltaJakub Hurych7:50:151:45:55
11Handsome Men's ClubMiloš BohoněkLukáš Grečmal8:18:522:14:32
12EPO Trail MaggotsHonza VaňkátVláďa Nepraš8:31:432:27:23
13Na poslední chvíliTomas OkrouhlíkRobert Chmelař8:49:582:45:38
Dva zpod Lyse - CEPro teamTomáš KlímNicolas Výskala8:35:01DNF
SupertrampsOndřej SrkalOndřej Palán9:29:30DNF
Beztepu ČelinaPavel TomášekJan Moravec12:20:15OTL
SpolanaLibor KlimentDavid SrbenýOTL

Kategorie MIX

PořadíNázev týmuJméno závodníkaJméno závodníkaČasZtráta
1Salomon-Suunto/EkonomBarbora VálkováPetr Paseka6:49:4945:29
2SLIM TEAM-Maratón Klub KladnoMartin JakubecSimona Nekolová7:52:501:48:30
3Outdoored.czJana RyantováMichal Vokáč8:28:142:23:54
4FUNATICIEva AndersenJan Šíma8:30:372:26:17
5SK CoredoorPavel PasekaMarkéta Paseková8:43:262:39:06
6Nemáme rádi tuhle kolonku :)Tomáš ProtivaRenáta Grinová9:05:293:01:09
7Náhodné setkáníMichal KrčálPavel Karbulka9:06:283:02:08
8RK Týn nad VltavouKleinová PetraKlein Pavel9:09:413:05:21
9SvojšínVlastimil VágnerMonika Šmolíková9:51:273:47:07
10My jsme o vás taky nikdy neslyšeliRomana NeuschafferováJan Daubner10:09:214:05:01
Džej-litaJan JanouchTereza LegovaDNF
Adidas outdoorKristýna SkalickáPavel Paloncý6:44:18DNF

PRÉMIE

Vrchařská prémie

PořadíNázev týmuJména závodníkůKategorieČas
1Klacky CZ - C Miroslav Kovář -Štěpán SkripnikMM14:04
2THE NORTH FACE SAC ŠPINDLERŮV MLÝN Michal Štantejský - Zdeněk KřížMM15:10
3Lokal BlokTomáš Rybář - Jan KotykMM15:39
4Prague RunnersMartin Nytra - Robert HonzíkMM16:57
5Handsome Men's ClubMiloš Bohoněk - Lukáš GrečmalMM17:02
6Krkonošský survivalMichal Peitz - Vojtěch PřibylMM17:30
7Rozvázané tkaničkyJiří Vašíček - Viktor BoušeMM17:45
8Salomon-Suunto/EkonomBarbora Válková - Petr PasekaMIX18:04
9carpe diemLibor Eremka - Martin OberreiterMM18:47
10CZARPetr Bloudek - Jirka LorenzMM19:25
11EPO Trail MaggotsHonza Vaňkát - Vláďa NeprašMM19:31
12Maratón klub KladnoJaroslav Calta - Jakub HurychMM20:07
13Na poslední chvíliTomas Okrouhlík - Robert ChmelařMM21:07
14Ekonom Praha OutdoorJan Doležal - Jakub MužíkMM21:21
15Outdoored.czJana Ryantová - Michal VokáčMIX21:22
16SLIM TEAM-Maratón Klub KladnoMartin Jakubec - Simona NekolováMIX21:28
17Dva zpod Lyse - CEPro teamTomáš Klím - Nicolas VýskalaMM21:48
18Džej-litaJan Janouch - Tereza LegovaMIX22:03
19FUNATICIEva Andersen - Jan ŠímaMIX22:27
20Adidas outdoorKristýna Skalická - Pavel PaloncýMIX22:57
21Nemáme rádi tuhle kolonku :)Tomáš Protiva - Renáta GrinováMIX23:27
22Náhodné setkáníMichal Krčál - Pavel KarbulkaMIX23:32
23SupertrampsOndřej Srkal - Ondřej PalánMM23:36
24Hejvy´s Intimmate TeamLucka Hrušková - Mirka PavlůŽŽ23:45
25DivoženkyJana Vrublová - Gabriela Bogušovskᎎ25:35
26RK Týn nad VltavouKleinová Petra - Klein PavelMIX26:14
27SvojšínVlastimil Vágner - Monika ŠmolíkováMIX27:27
28EPO Sport - umění a peříMarkéta Vobořilová - Monika Štrajtovᎎ28:40
29SK CoredoorPavel Paseka - Markéta PasekováMIX30:35
30My jsme o vás taky nikdy neslyšeliRomana Neuschafferová - Jan DaubnerMIX32:45
31Beztepu ČelinaPavel Tomášek - Jan MoravecMM33:34
32SpolanaLibor Kliment - David SrbenýMM35:41
33PivoňkyMichaela Mlejnková - Hana Hájkovᎎ36:23

Rychlostní prémie

PořadíNázev týmuJména závodníkůKategorieČas
1Klacky CZ - C Miroslav Kovář - Štěpán SkripnikMM5:23
2Rozvázané tkaničkyJiří Vašíček - Viktor BoušeMM6:23
3Prague RunnersMartin Nytra - Robert HonzíkMM6:33
4Adidas outdoorKristýna Skalická - Pavel PaloncýMIX6:35
5THE NORTH FACE SAC ŠPINDLERŮV MLÝN Michal Štantejský - Zdeněk KřížMM6:56
6carpe diemLibor Eremka - Martin OberreiterMM7:50
7Lokal BlokTomáš Rybář - Jan KotykMM7:53
8Krkonošský survivalMichal Peitz - Vojtěch PřibylMM7:54
9Salomon-Suunto/EkonomBarbora Válková - Petr PasekaMIX8:18
10Handsome Men's ClubMiloš Bohoněk - Lukáš GrečmalMM8:26
11CZARPetr Bloudek - Jirka LorenzMM9:03
12Maratón klub KladnoJaroslav Calta - Jakub HurychMM9:19
13SLIM TEAM-Maratón Klub KladnoMartin Jakubec - Simona NekolováMIX9:28
14Outdoored.czJana Ryantová - Michal VokáčMIX9:39
15Ekonom Praha OutdoorJan Doležal - Jakub MužíkMM9:48
16EPO Trail MaggotsHonza Vaňkát - Vláďa NeprašMM9:59
17FUNATICIEva Andersen - Jan ŠímaMIX10:03
18DivoženkyJana Vrublová - Gabriela Bogušovskᎎ10:23
19Náhodné setkáníMichal Krčál - Pavel KarbulkaMIX10:38
20SvojšínVlastimil Vágner - Monika ŠmolíkováMIX10:47
21RK Týn nad VltavouKleinová Petra - Klein PavelMIX11:01
22Nemáme rádi tuhle kolonku :)Tomáš Protiva - Renáta GrinováMIX11:02
23My jsme o vás taky nikdy neslyšeliRomana Neuschafferová - Jan DaubnerMIX11:21
24Na poslední chvíliTomas Okrouhlík - Robert ChmelařMM11:37
25SK CoredoorPavel Paseka - Markéta PasekováMIX11:39
26Hejvy´s Intimmate TeamLucka Hrušková - Mirka PavlůŽŽ11:52
27EPO Sport - umění a peříMarkéta Vobořilová - Monika Štrajtovᎎ12:24
28Džej-litaJan Janouch - Tereza LegovaMIX14:37
29SupertrampsOndřej Srkal - Ondřej PalánMM24:54
Beztepu ČelinaPavel Tomášek - Jan MoravecMM
Dva zpod Lyse - CEPro teamTomáš Klím - Nicolas VýskalaMM
PivoňkyMichaela Mlejnková - Hana Hájkovᎎ
SpolanaLibor Kliment - David SrbenýMM

PARTNEŘI ZÁVODU