CELKOVÉ VÝSLEDKY

Kategorie Muži

UmístěníStart. čísloJméno závodníkaRočníkKlubKategorieČasTempoRychlost
142Mrázek Jan1981Inov8 teamM04:21:445:1511.5
251Procházka Jan1984Inov8 teamM04:28:245:2311.2
320Polášek Jan Ferdinan1988SPORTICUS team/MFF UKM04:35:495:3110.9
431Bartas Jan1983SK BabiceM04:47:535:4610.4
51Tuček Ladislav1974M05:04:236:069.9
648Semerád Antonín1998DKPM05:07:106:099.8
730Kvasnička Daniel1978Superior Cyklofit Sport TM05:09:066:119.7
89Peška Tomáš1974M05:25:506:319.2
950Kosek Petr1979NALEHKO.comM05:38:276:478.9
1012Pátek Ondřej1989M05:39:176:488.8
1129Vaňkát Honza1986EPO - Ekonom Praha OutdoorM05:39:466:488.8
1257Paseka Petr1989Ekonom Praha OutdoorM05:43:106:528.7
1313Hulka Lukas1982Vegan PowerM05:45:106:558.7
1433Jarník Jáchym1995LOKAL BLOKM05:51:157:028.5
1538Hanzl Jiří1988M05:52:467:048.5
1635Svoboda Lukáš1977M06:01:067:148.3
1756Malý Jiří1977Praha 6M06:12:277:278.1
183Machytka Matěj1994Rave & RunM06:14:557:308.0
1952Valjent Jiří1962Luky team ChodovM06:18:117:347.9
205Kořínek Miroslav1987EPO - Ekonom Praha OutdoorM06:33:317:537.6
2121Kubeček Jáchym1977HK PardubiceM06:38:247:597.5
2226Hlaváč Ondra1986Ekonom Praha OutdoorM06:44:348:067.4
2324Hryzák Ondřej1991TrailpointM06:45:558:087.4
242Fišera Radek1978M06:48:158:107.3
2525Dvořáček Jan1979Runsport Team/Trailrun.czM06:51:068:147.3
2639Grygar Jakub1972M07:06:118:327.0
278Hrubeš Jiří1968M07:08:338:357.0
2828Kukač Petr1967Praha 3M07:12:238:396.9
2919Fait František1966GerontclubM07:15:428:436.9
3054Čermák Marcel1987PrahaM07:16:338:446.9
317Kalina Lukáš1985Tommy a Čoky Tým HarrachoM07:16:348:446.9
3237Hradecký Tomáš1991Adidas Runners PragueM07:16:458:456.9
3334Ondra Vladimír1968Diversity BeastsM07:30:239:016.7
3423Vašíček Jiří1989Vesper FramesM07:39:079:116.5
3515Smolík Jan1979Ekonom Praha OutdoorM07:55:279:316.3
3653Svoboda Lukáš1979EPO/PoličnáM07:57:189:336.3
3716Pfauser Pavel1978Kapři z TřeboněM08:03:369:416.2
3845Kolouch Zdeněk1974M08:06:469:456.2
3940Zandl Patrick1974M08:14:509:546.1
4017Veselovský Martin1972M08:26:4310:095.9
4118Čepický Mirek1976M08:55:5210:445.6
4244Čihák Olaf1978dalkovepochody.czM11:35:0013:544.3
DNF10Šlambora Jakub1981AC Gomango HögnerM
DNF6Novák Zbyněk1985KladnoM
DNF46Kopřiva Martin1983TrailpointM
DNF32Maceček Tomáš1991M
DNF55Čermák Richard1961M

Kategorie Ženy

PořadíStart. číslaJméno závodníkaRočníkKlubKategorieČasTempoRychlost
14Straková Anna1973Czech Skyrunning TeamF05:09:446:129.7
211Rambová Marcela1974GoMango - HognerF05:23:346:299.3
358Paseková Barbora1985Ekonom Praha OutdoorF05:25:476:319.2
436Mikešová Jana1991BAKAKO running teamF05:42:276:518.8
547Plochová Dominika1986Oddíl OB KotlářkaF06:14:307:308.0
622Ramešová Kamila1980F07:45:469:196.4
741Svatoňová Petra1969F08:18:539:596.0
859Divišová Lada1989F08:25:3010:075.9
960Delcroix Pauline1987F08:25:3110:075.9
1014Malá Helena1981F08:26:4010:085.9
1149Mencerová Michaela1989LOKAL BLOK - PIPINKYF11:04:0013:174.5
1227Rybářová Lucie1979LOKAL BLOK - PIPINKYF11:27:0013:454.4

PRÉMIE

Rychlostní prémie

Pořadí RPSt.č.Jméno závodníkaRočníkKlubKategorieStart RPCíl RPČas RP
151Procházka Jan1984Inov8 teamM00:37:4000:41:1300:03:33
248Semerád Antonín1998DKPM00:38:1200:42:0000:03:48
342Mrázek Jan1981Inov-8 teamM00:38:3000:42:3300:04:03
432Maceček Tomáš1991M00:38:3600:42:4000:04:04
520Polášek Jan Ferdinan1988SPORTICUS team/MFF UKM00:38:4600:43:1900:04:33
67Kalina Lukáš1985Tommy a Čoky Tým HarrachoM00:59:3501:04:1700:04:42
75Kořínek Miroslav1987EPO - Ekonom Praha OutdooM00:48:5900:54:3000:05:31
831Bartas Jan1983SK BabiceM00:40:0200:45:3800:05:36
93Machytka Matěj1994Rave & RunM00:48:5900:54:3800:05:39
1023Vašíček Jiří1989Vesper FramesM00:51:5300:57:3600:05:43
1125Dvořáček Jan1979Runsport Team/Trailrun.czM00:50:5700:57:2400:06:27
1213Hulka Lukas1982Vegan PowerM00:43:0600:49:4400:06:38
138Hrubeš Jiří1968M00:50:5700:57:4000:06:43
1424Hryzák Ondřej1991TrailpointM00:51:5300:59:1500:07:22
1530Kvasnička Daniel1978Superior Cyklofit Sport TM00:40:0200:47:2700:07:25
1639Grygar Jakub1972M00:51:5300:59:3500:07:42
171Tuček Ladislav1974M00:40:0200:48:0600:08:04
1835Svoboda Lukáš1977M00:43:0600:51:4700:08:41
1934Ondra Vladimír1968Diversity BeastsM00:51:5301:00:3600:08:43
2010Šlambora Jakub1981AC Gomango HögnerM00:51:5301:00:3600:08:43
2153Svoboda Lukáš1979EPO/PoličnáM00:55:0701:03:5200:08:45
2226Hlaváč Ondra1986Ekonom Praha OutdoorM00:43:0600:52:0200:08:56
2345Kolouch Zdeněk1974M00:55:0701:04:0800:09:01
2450Kosek Petr1979NALEHKO.comM00:43:0600:52:1000:09:04
259Peška Tomáš1974M00:43:0600:52:1900:09:13
2612Pátek Ondřej1989M00:43:0600:52:3000:09:24
2728Kukač Petr1967Praha 3M00:51:5301:01:1700:09:24
2829Vaňkát Honza1986EPO - Ekonom Praha OutdooM00:43:0600:52:4200:09:36
2937Hradecký Tomáš1991Adidas Runners PragueM00:55:0701:04:4700:09:40
3040Zandl Patrick1974M00:59:3501:09:2300:09:48
3118Čepický Mirek1976M01:03:4701:13:3800:09:51
3257Paseka Petr1989Ekonom Praha OutdoorM00:43:0600:53:0800:10:02
3316Pfauser Pavel1978Kapři z TřeboněM00:55:0701:05:1000:10:03
3417Veselovský Martin1972M00:59:3501:09:4900:10:14
3544Čihák Olaf1978dalkovepochody.czM01:27:5801:38:3100:10:33
3656Malý Jiří1977Praha 6M00:43:0600:53:5000:10:44
3719Fait František1966GerontclubM00:55:0701:06:0000:10:53
3833Jarník Jáchym1995LOKAL BLOKM00:43:1200:54:1000:10:58
396Novák Zbyněk1985KladnoM00:55:0701:06:0700:11:00
4046Kopřiva Martin1983TrailpointM00:43:0600:54:0700:11:01
412Fišera Radek1978M00:55:0701:06:2400:11:17
4215Smolík Jan1979Ekonom Praha OutdoorM01:03:4701:16:0800:12:21
4354Čermák Marcel1987PrahaM00:55:0701:07:5300:12:46
38Hanzl Jiří1988M00:54:12
52Valjent Jiří1962Luky team ChodovM00:56:31
21Kubeček Jáchym1977HK PardubiceM00:56:00
55Čermák Richard1961M00:55:07

Rychlostní prémie

Pořadí RPSt.č.Jméno závodníkaRočníkKlubKategorieStart RPCíl RPČas RP
14Straková Anna1973Czech Skyrunning TeamF00:43:0600:50:5000:07:44
247Plochová Dominika1986Oddíl OB KotlářkaF00:48:590.039687500:08:10
358Paseková Barbora1985F00:43:0600:52:4800:09:42
459Divišová Lada1989F01:08:1001:18:2000:10:10
511Rambová Marcela1974GoMango - HognerF00:43:0600:53:2200:10:16
660Delcroix Pauline1987F01:08:1001:18:2800:10:18
722Ramešová Kamila1980F00:59:3501:11:0000:11:25
841Svatoňová Petra1969F01:03:4701:15:4400:11:57
914Malá Helena1981F01:08:1001:20:2200:12:12
1027Rybářová Lucie1979LOKAL BLOK - PIPINKYF01:27:5801:43:0200:15:04
1149Mencerová Michaela1989LOKAL BLOK - PIPINKYF01:27:5801:43:1000:15:12
1236Mikešová Jana1991BAKAKO running teamF00:54:53

Vrchařská prémie

Pořadí VPSt.č.Jméno závodníkaRočníkKlubKategorieStart VPCíl VPČas VP
120Polášek Jan Ferdinan1988SPORTICUS team/MFF UKM02:04:4702:26:5600:22:10
251Procházka Jan1984Inov8 teamM01:56:3002:21:3000:25:00
348Semerád Antonín1998DKPM02:10:2902:38:2300:27:55
431Bartas Jan1983SK BabiceM02:08:0102:36:3000:28:30
533Jarník Jáchym1995LOKAL BLOKM02:33:1103:04:0300:30:53
630Kvasnička Daniel1978Superior Cyklofit Sport TM02:11:2202:43:0300:31:42
73Machytka Matěj1994Rave & RunM02:37:5703:10:1000:32:14
81Tuček Ladislav1974M02:11:1802:44:0300:32:46
929Vaňkát Honza1986EPO - Ekonom Praha OutdooM02:25:0702:58:0300:32:57
109Peška Tomáš1974M02:23:0002:56:0300:33:04
1156Malý Jiří1977Praha 6M02:32:5203:06:0300:33:12
127Kalina Lukáš1985Tommy a Čoky Tým HarrachoM03:08:4003:43:0000:34:21
1319Fait František1966GerontclubM03:12:3103:47:0000:34:29
1457Paseka Petr1989Ekonom Praha OutdoorM02:28:0403:03:3300:35:30
1512Pátek Ondřej1989M02:27:2803:03:0300:35:36
1650Kosek Petr1979NALEHKO.comM02:22:5702:58:3300:35:37
1752Valjent Jiří1962Luky team ChodovM02:42:0803:18:1000:36:03
182Fišera Radek1978M03:05:5703:42:0000:36:04
1938Hanzl Jiří1988M02:28:5003:05:0300:36:13
2035Svoboda Lukáš1977M02:27:2603:03:4300:36:18
2115Smolík Jan1979Ekonom Praha OutdoorM03:26:1504:04:0000:37:46
2213Hulka Lukas1982Vegan PowerM02:22:3303:01:1000:38:38
2328Kukač Petr1967Praha 3M02:56:4103:36:3000:39:50
248Hrubeš Jiří1968M02:52:0103:32:0000:40:00
2537Hradecký Tomáš1991Adidas Runners PragueM03:27:5004:10:0000:42:11
2624Hryzák Ondřej1991TrailpointM02:53:4603:36:0000:42:15
2732Maceček Tomáš1991M02:04:4302:47:0300:42:21
2821Kubeček Jáchym1977HK PardubiceM02:44:3903:27:0000:42:22
2954Čermák Marcel1987PrahaM03:08:4203:52:0000:43:19
3026Hlaváč Ondra1986Ekonom Praha OutdoorM02:39:1203:23:0000:43:49
3146Kopřiva Martin1983TrailpointM02:56:4003:41:0000:44:21
3253Svoboda Lukáš1979EPO/PoličnáM03:26:3004:14:0000:47:31
3339Grygar Jakub1972M02:53:4503:41:3000:47:46
3434Ondra Vladimír1968Diversity BeastsM02:55:4403:43:4000:47:57
355Kořínek Miroslav1987EPO - Ekonom Praha OutdooM02:39:1003:28:0000:48:51
3625Dvořáček Jan1979Runsport Team/Trailrun.czM02:44:5703:35:0000:50:04
3723Vašíček Jiří1989Vesper FramesM02:56:4203:48:0000:51:19
3840Zandl Patrick1974M03:26:3004:18:0000:51:31
3945Kolouch Zdeněk1974M03:30:1104:22:2000:52:10
4016Pfauser Pavel1978Kapři z TřeboněM03:06:2304:00:0000:53:38
4117Veselovský Martin1972M03:31:2404:26:0000:54:37
4218Čepický Mirek1976M03:34:4204:36:0001:01:19
436Novák Zbyněk1985KladnoM03:18:4104:23:0001:04:20
4444Čihák Olaf1978dalkovepochody.czM04:51:3606:07:0001:15:25
42Mrázek Jan1981Inov-8 teamM
10Šlambora Jakub1981AC Gomango HögnerM03:08:47
55Čermák Richard1961M

Vrchařská prémie

Pořadí VPSt.č.Jméno závodníkaRočníkKlubKategorieStart VPCíl VPČas VP
158Paseková Barbora1985F02:23:3102:54:2300:30:53
211Rambová Marcela1974GoMango - HognerF02:26:3302:59:0000:32:37
34Straková Anna1973Czech Skyrunning TeamF02:20:3102:54:0300:33:33
436Mikešová Jana1991BAKAKO running teamF02:29:1103:05:0300:35:53
522Ramešová Kamila1980F03:27:4904:05:0000:37:12
647Plochová Dominika1986Oddíl OB KotlářkaF02:46:3803:24:0000:37:23
749Mencerová Michaela1989LOKAL BLOK - PIPINKYF04:56:2805:44:0000:47:33
859Divišová Lada1989F03:33:4804:22:0000:48:13
914Malá Helena1981F03:42:4004:31:0000:48:21
1060Delcroix Pauline1987F03:33:4904:23:0000:49:12
1141Svatoňová Petra1969F03:37:1404:27:0000:49:47
1227Rybářová Lucie1979LOKAL BLOK - PIPINKYF04:57:5406:11:0001:13:07

Kompletní výsledky na webu Sportovního Servisu.

PARTNEŘI ZÁVODU