INFORMACE O ZÁVODĚ

Prize money a rychlostní prémie

Pro nejlepší závodníky jsou v jednotlivých kategoriích připraveny prize money a další hodnotné ceny. Ohodnoceny jsou navíc také speciální rychlostní úseky.

Mistrovství ČR v horském maratonu

26. srpna 2017, v 9:00 ráno, odstartuje mezinárodní maraton, který Vás provede po polské i české straně Krkonoš. Čeká Vás 49 km s převýšením 2 200 m. Vítězové se stanou mistry republiky.

Závod seriálu ČAES a ITRA

Stejně jako Trail na Slapech a EPO Survival i v Harrachově se zúčastníte jednoho ze závodů České asociace adventure outdoor extreme sportů.

Současně s tím můžete získat i 3 body do hodnocení ITRA

DO STARTU ZÁVODU ZBÝVÁ

26. SRPEN 2017, Harrachov

týdnů
-6
-5
dní
0
-3
hodin
-1
-1
minut
-4
-5
vteřin
0
-6

ČASTÉ OTÁZKY

CO JE ČAES?

ČAES je Česká asociace adventure extreme outdoor sportů, pod kterou spadá pořádání různých extrémních závodů v ČR. Vzhledem k podpoře této asociace mají členové ČAES startovné na všech závodech o polovinu levnější. Pro více info se můžete podívat na web www.caes.cz.

JAK ZAPLATÍM STARTOVNÉ?

Startovné zaplatíte nejjednodušeji převedením na účet číslo 2000631637/2010. Během registrace byl pro každého závodníka vygenerován speciální variabilní symbol. Ten vám také přišel emailem. Pomocí něj poznáme, že jste startovné zaplatili.

JSOU NA TRATI OBČERSTVOVAČKY?

Na trati najdete celkem 4 občerstvovací stanice v pravidelných rozestupech, na kterých bude k dispozici voda, ionťák, Cola, čaj, ovoce, tyčinky, pečivo, sůl. Pro přesné umístění občerstvovacích stanic koukněte na mapu (bude zveřejněna).

KONTAKTY

Pořadatel závodu

Š&P - outdoor z.s.

info@trailmaniacs.cz

ondra Ondřej Kutiš

ondrej.kutis@trailmaniacs.cz

+420 602 268 810

jirka Jiří Dvořák

jiri.dvorak@trailmaniacs.cz

+420 724 994 480

PARTNEŘI ZÁVODU